Ostatné produkty

Šetríme Váš čas a peniaze

Vám v rámci hesla “ŠETRÍME VÁŠ ČAS A PENIAZE“ ponúkame i produkty ako betónové prefabrikované garáže a uhlové oporné prvky. Tieto výrobky Vám ako už je pri našich produktoch zvykom, pomôžu ušetriť finančné prostriedky a zrýchliť napredovanie Vašej stavby. Prostredníctvom našej dcérskej spoločnosti PROBETON s.r.o. Vám bude poskytnuté kompetentné poradenstvo a plný servis pre Vašu spokojnosť.

PREFABRIKOVANÉ BETÓNOVÉ GARÁŽE

Betónové prefabrikované garáže z vysokokvalitného betónu sú na základe desaťročí trvajúcich skúseností technicky tisícnásobne osvedčené a premyslené do detailu. Rozmanitá ponuka veľkostí, farieb a vybavenia umožňuje splnenie Vašich individuálnych želaní. Tým môžu byť PROGARÁŽ – betónové prefabrikované garáže opticky prispôsobené každému prostrediu.

 

Betónové prefabrikované garáže sa dodávajú na kľúč s uzatvorenou podlahou a sú osadené na miesto určenia za krátky čas. Okamžite sú pripravené k použitiu a poskytujú Vášmu automobilu účinnú ochranu proti krádeži a poškodeniu, slnečnému žiareniu a mrazu. PROGARÁŽ – betónové prefabrikované garáže sú vždy vhodnou a cenovo výhodnou alternatívou, ktorá zodpovedá vysokým nárokom.

Viac info: https://www.progaraz.sk/

UHLOVÉ OPORNÉ PRVKY

PROBETON uhlové oporné steny prispievajú pri mnohých stavebných zámeroch k obzvlášť úspornému riešeniu. Vyrábajú sa sériovo v dômyselných výškových odstupňovaniach od 55 do 405 cm a v konštrukčných dĺžkach od 49 a 99 cm. Uhlové oporné prvky si nájdu uplatnenie najmä pri výstavbe ciest, železníc, pozemnom staviteľstve, poľnohospodárstve, záhradnej architektúre…

Viac info: https://www.probeton.sk/

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať