Prefabrikované kúpeľne

Alternatívne riešenie kúpeľne

Prefabrikovaná kúpeľňa je kompletne vybavená kúpeľňa podľa individuálnych prianí zákazníka, dodaná v prevádzkyschopnom stave. Na základe dlhoročne budovaného know-how disponujeme viac ako bohatými skúsenosťami v produkcii prefabrikovaných kúpeľní. Viac ako 30 rokov skúseností a viac ako 50.000 vyrobených prefabrikovaných kúpeľní nás radí medzi najväčších európskych producentov.

Prefabrikované kúpeľne sú produkty najvyššej kvality, kompletne vybavené zvoleným sanitárnym vybavením ako i horizontálnymi a vertikálnymi inštaláciami. Samonosná konštrukcia kúpeľňovej bunky spĺňa všetky stavebno – fyzikálne požiadavky a ponúka široké možnosti riešenia sanitárneho priestoru.
Nami ponúkané riešenie vykazuje významnú úsporu nákladov, úsporu času potrebného na odovzdanie stavby ako celku a v neposlednom rade i konštantne garantovanú kvalitu každej prefabrikovanej kúpeľne.

Hotelové kúpeľne

Prevádzkovatelia hotelov majú za cieľ jediné: „… aby sa hosť u nás cítil čo najlepšie“. Z toho dôvodu sme pripravení ponúknuť do hotelových projektov práve to čo si želáte – na mieru prispôsobíme komfort a zodpovedajúcu atmosféru Vášmu hotelu.

 

Ponúkneme Vám riešenie ,, ktoré ušetrí Váš čas i financie – či pôjde o low bugdet hotel, alebo luxusný hotel. Referencie svetoznámych hotelových sietí sú Vám k dispozícii v sekcii Referencie.

Kúpeľne pre nemocnice, zariadenia pre seniorov

V oblasti nemocníc, rehabilitačných a kúpeľných zariadení , domovoch pre seniorov a domovoch sociálnych služieb je dôležité uspôsobenie priestoru kúpeľne pre pacientov resp. obyvateľov so zníženou mobilitou.

 

Pre plnú funkčnosť kúpeľne ako i jej bezproblémové užívanie i imobilnými obyvateľmi máme pripravené množstvo overených projektových návrhov. Samotné vyhotovenie sanita a zariaďovacie predmety ako bezbariérové sprchové kúty, predĺžené WC, umývadlá, sedátka do sprchy, oporné madlá od renomovaných svetových výrobcov sú zárukou dlhodobej funkčnosti a spokojnosti užívateľov.

Kúpeľne pre obytné budovy a internáty

Súčasné staviteľstvo si vyžaduje stále viac riešenia postavené na systémovosti a predpríprave jednotlivých elementov stavby s cieľom zefektívnenia postupu prác.

 

Tieto riešenia so sebou prinášajú v oblasti štandardizovanej obytnej výstavbe výhody v podobe precízneho spracovania, optimálneho využitia priestoru ako i nezanedbateľné finančné benefity. Prefabrikovaná kúpeľna je riešenie , ktoré vieme k Vašej spokojnosti aplikovať pri projektoch od kategórie sociálnych bytov až po exkluzívne rezidenčné projekty.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať